این مقاله در رابطه شرایط گرفتن ماندن و گذرگاه های گرفتن شهروندی و شرایط مهاجرت به فرانسه می باشد. طریق های گوناگونی برای کوچ به فرانسه وجود دارد، از دسته گذرگاه های کوچ به فرانسه عبارتند از تولد نوزاد ، مهاجرت به فرانسه از طریق شویی ، مهاجرت به فرانسه از راه پیشه ، کوچ تحصیلی و ثبت شرکت و سرمایه گذاری می باشد. همچیین برای آگاهی از شرایط مهاجرت به خارج از کشور و به مقصد کشور های دیگر می توانید از موسسه های حقوقی صوال بفرمایید.

 

فرانسه بزرگترین کشور در غرب اروپا است. این مملکت در سطح جهانی برای ادب خود شناخته شده است، غذاها و شراب این مملکت مشهور است. دارای پیشینه رنگین به عنوان یکتا از نخستین ابرقدرت جهانی، و مدت طولانی است نقش پرکار در امور جهانی ایفا کرده است. این مملکت عضو شورای امنیت سازمان ملل متحد است، یگانه از اعضای موسس اتحادیه اروپا است، و بخشی از منطقه شنگن اتحادیه اروپا است که کمک های مالی حرکت آزاد در بیشتر سرنوشت های قاره اروپا است.

 

شرایط حیات در فرانسه


مقامات فرانسوی به طور سنتی محافظت بسیاری از نیروی کار داخلی سپریدن می دهند، و بسیاری از موانع اداری در گذرگاه شرکت های که مایل به استخدام کارگران خارجی هستند پیمان داده است. با این حال، در سنه های پسین دیدگاه آنها به انگیزه کمبود نیروی حرفه ای تغییر کرده است، به خصوص درباره عملکرد بسیاری از کمپانی های فرانسوی این عامل شدت می یابد.

 

 

قوانین انواع روش ها و راه های مهاجرت به فرانسه


در این سرنوشت به بررسی شرایط مهاجرت به فرانسه می پردازیم:

 

انواع ویزای فرانسه


نوع ویزا باره بیچارگی برای ورود به این کشور ارتباط به مدت موعد و دلایل ماندن برنامه ریزی شده شما دارد، به جز در موارد خاص که در زیر عنوان شده است:

 

 •  برای باقی می ماند کمتر از 90 روز (3 ماه)، شما بیچارگی به یک تقاضا ویزا ماندن کوتاه مدت “شنگن” دارید ؛
 • برای باقی می ماند بیش از 90 روز (3 ماه) شما نیاز به برای ویزای اقامت بلند پسندیده برای مدت زمان لازم و دلایل اقامت خویش را در ویزا باید عنوان کنید.

 

هنگامی که دارنده ویزا وارد خاک فرانسه می شود، ممکن است تغییر ویزا و یا تغییر وضعیت ممکن را به دست آورد. علاوه بر این، مشغول بودن به یک پیشه با حقوق به روش های ویژه نیاز به گرفتن فرمان پیشه قبل از اقدام برای ویزا است.

 

با پروا به مناطق بیرون از کشور فرانسه، قوانین قابل اجرا برای به کارگیری گستره شهری این کشور متفاوت است. متقاضیان مم می باشند به مقصد مشخص و جزئیات پرواز خود زیاد دقیق بپردازند.

 

اطلاعات عمومی در باره طریق ارسال و پردازش ویزای فرانسه


مقررات ورود و اقامت در قلمرو فرانسه متفاوت است که آیا شما یک گذرنامه های عادی لازم دارید، یا بایستی یک گذرنامه دیپلماتیک و یا گذرنامه رسمی را دریافت کنید.

گذرنامه شما باید به اندازه کافی معتبر و بلند مدت باشد الی مدت اقامت شما  را در ناحیه شنگن پوشش دهد.

درخواست “ویزا” هزینه های قابل پرداخت دارد که در ارسال تقاضا خود؛ این خرج ها  تقاضا باید ارسال شوند که درصورت رد ویزا مسترد می گردد.

هنگامی که تقاضا ویزا در حال پردازش است، آیین ها خاصی مانند ساخت پیمان مصاحبه و یا ارائه درخواست شدنی است به ارائه دهندگان خدمات واگذار شود. شما باید خرج های اضافی برای این پروانه را پرداخت کنید. اطلاعات موجود از کنسولگری مربوطه فرانسه به دست آورید.

 

اخذ شهروندی فرانسه


شما می توانید یک شهروند فرانسوی با تمام حقوق و مزایا باشید (مانند رای دهی در گزیدمان فرانسه) که این تابعیت از روش های متعددی به دست می آید، ازدواج یا زایش (چه در این کشور چه در در خارج از کشور از پدر و والده فرانسوی متولد شده) تبدیل به تابع فرانسه می شود. یا اینکه شما باید بیش از در این کشور حیات کنید. شما نیاز نیست ملیت اصلی خویش را هنگامی که تبدیل به شهروند این کشور شدید خلاص کنید اما می تواند تابعیت دوگانه داشته باشید.

 

اعطای تابعیت فرانسه


شما می توانید تقاضای خویش را به تبدیل شدن به یک شهروند فرانسوی ارسال کنید اگر شما:

 • در فرانسه به مدت پنج سنه مداوم حیات کرده اید (تحت شرایط خاص تعداد سال های کمتر نیز پذیرفته می شود، مثل داشتن مدرک از یک دانشگاه فرانسوی، که در این چهره دو سنه مختصر می گردد.
 • ثابت کنید می توانید به صورت جامع به زبان صحبت کنید و هشدار کامل از فرانسه نزاکت و فرهنگ فرانسوی و در ضمن حقوق و وظایف اتباع فرانسوی دارید.
 • اگر شما تابعیت فرانسه از راه تابعیت یا ازدواج به دست آوردید، شما باید برای پذیرش و ادغام پیمان نامه (CAI) وارد سیستم شوید. این فرم به مدت 12 ماه اعتبار دارد، بعد متعلق به شما باره ارزیابی پیمان میگیرید به هدف اینکه آیا شما موارد مورد بیچارگی  CAI را انجام دیتا اید و یا این موارد معتبر است، برای مثال، افرادی که تبدیل به شهروند فرانسه شده اند بایستی یک کلاس مدنی مهارت را بگذرانند. هزینه این درخواست 55 EUR می باشد .

 

مشاوره مهاجرت به فرانسه

 

مهاجرت تحصیلی به فرانسه


اگر شما می خواهید برای تحصیل به این کشور کوچ کنید، شما ممکن است احتیاج به دریافت ویزای فرانسه و یا پروانه ورود داشته باشید این مورد بسته به ملیت و وضعیتشما دارد.  شیوه درخواست های مختلفی به این قصد اعمال می شود با پروا به آنچه که شما در این کشور می خواهید تحصیل کنید، و اینکه چه مدت شما بیچارگی است در فرانسه زندگی کنید به این قصد تکمیل پژوهش ها خویش رادر این رابطه سپریدن دهید.  این گونه ویزا  می تواند دانشجویان مشغول به تحصیل درجه 1، مصرف یک دوره کوتاه، و یا برای کمپانی در یک کلاس زبان فرانسه ثبت نام گردد.

 

اینکه شما به ویزا نیاز دارید یا نه به این بستگی دارد که شما عضو اتحادیه اروپا می باشید یا خیر.

اگر شما از منطقه اقتصادی اروپا، سوئیس، نروژ، ایسلند و یا لیختن اشتاین اتحادیه اروپا ملی، و یا ملی هستند، شما به یک ویزای دانشجویی فرانسه بیچارگی ندارید.  در عوض، کل شما به منظور حضور و تحصیل قانونی در فرانسه احتیاج به یک پاسپورت معتبر یا سایر ID  سفر معتبر دارید.

 

اگر شما یک دانشجویی با ملیت از هر جای دیگری در دانشمند هستند، شما احتیاج  به دست آوردن ویزای دانشجویی فرانسه به منظور مطالعه در این کشور دارید.

 

ویزای تحصیلی فرانسه


چگونه یک تقاضا برای ویزای دانشجویی فرانسه ارسال کنید:

برخی از کسان که برای ثبت نام برای اولین بار در پردیس این مملکت ثبت اسم میکنند، آژانس ملی فرانسه برای تعلیم عالی و دانشجویان بین المللی را نیز باره استجابت قرارمی دهد، به این هدف بایستی درخواست پاسخ و ویزای دانشجویی از راه روش CEF. برای شما اعمال گردد شما می توانید پردیس این مملکت را برای پیدا کردن اینکه شما نیاز به اتمام این پیشه را دارید رسیدگی کنید.  در غیر این صورت، برای شما باید برای یک دوره از راه وب سایت دانشگاه درخواست ارسال گردد، و شما بایستی ویزای خویش را در سفارت فرانسه / کنسولگری در مملکت خویش تقاضا کنید.

 

اگر شما در حال توسط دریافت بخشی در یک برنامه مبادله هستید، نخست بایستی در یک بنیاد-نهاد-سازمان آموزشی فرانسه به عنوان یک دانشجوی مستقل ثبت اسم کنید، و یا به عنوان بخشی از یک برنامه سازماندهی شده بدست یک موسسه در کشور خود ثبت نام کنید، شما نیاز به ارائه موارد ذیل به کنسولگری دارید:

 

 • پذیرش نامه رسمی ثبت نام یا بر روی کاغذ به امضای موسسه، ذکر جزئیات کامل، جزئیات این نهاد نهاد در فرانسه و تعیین تاریخ آغاز و واپسین،انجام برنامه تحصیلی.
 • اثبات این که شما منابع مالی کافی (در حال آماده 615 یورو در ماه)، برای مثال، بیانیه بانک، نامه ضامن، و یا آگاهی از کمک مالی و یا کمک های مالی از یک منبع رسمی.
 • بلیط هواپیمایی / تاریخ رزرو و تاریخ خروج و یا بیانیه دستنوشته که نشانه دهد تاریخ خروج در عقیده گرفته شده است.
 • اثبات این که شما بیمه خدمات درمانی با کمینه پوشش 30،000 EUR دارید.
 • اثبات اقامت شما اگر پیمان است شما ماندن در محوطه دانشگاه و یا مسکن دانشجویی باشید، پس از آن شما یک نامه تایید شده رسمی از دانشگاه یا کالج با جزئیات بیچارگی دارید. اگر شما با خانواده یا دوستان و اقامت نیاز است سپس آنها را به یک استشهاد نامه از صاحب مسکن (گواهی D’ACCUEIL) از شهر خود.

 

مهاجرت کاری یا کوچ از راه کار به فرانسه


یکی از طریق های مهاجرت به فرانسه از راه شغل و اخذ ویزای پیشه می باشد. از دسته گذرگاه های این مورد مهاجرتی مهاجرت به فرانسه از طریق تخصص می باشد. ملیت های خاص احتیاج به دریافت ویزای شغل این مملکت دارند لغایت توانا باشند از نظر قانونی در این کشور زندگی و کار کنند. شماری از انواع مختلف پروانه پیشه در این مملکت ، و در ضمن بخشودگی از ویزا، بسته به چگونگی کارگماری شما در این مملکت وجود دارد.  فرمان شغل این مملکت به وضعیت ماندن شما در فرانسه پیوسته است، و در بسیاری از موارد، برای یک کار نیاز است قبل از اینکه به فرانسه بیایید برای فرمان کار در این مملکت باید اقدام کنید الی برای شما اعمال شود.

 

اگر شما عضوی از اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا یا سوئیس هستید، شما می توانید آزادانه به کار در فرانسه بدون فرمان پیشه بپردازید (به استثنای شهروندان کرواتی، که نیاز به یک مجوز برای سنه نخست پیشه خود دارند). اگر شما در حال آمدن به فرانسه به عنوان یک عضو خانواده که حائز مجوز برای گونه ها خاصی از پیشه با چیره دست بالا هستید، شما وانگهی ممکن است قادر باشید بدون اجازه پیشه به کار در فرانسه بپردازید.

 

اکثر ملت به پروانه شغل در این مملکت احتیاج دارند، و آنها این پروانه را باید قبل از دستور ویزای اقامت به دست آورند. این طریق سازمان یافته بدست یک کارفرمای آینده نگر اتمام می شود. شما یک کارفرما برای سازماندهی به پروانه کار خود بیچارگی دارید، فلذا اول از همه، شما باید برای پیدا کردن شغل اقدام کنید. برای کمک در این رابطه، می توانید مقاله های راهنمای ما را راجع به پیشه در فرانسه مطالعه کنید.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق ویزای سرمایه گذاری


فرانسه یک برنامه اقتصادی ماندن بی اندازه را برای کارآفرینان با سرمایه با ارزش ناب-سره بالا و کسب و کار این کسان و اعطای اقامت و تابعیت این کشور در مقابل یک سرمایه گذاری کبیر معرفی کرده است.

 

برنامه دستور اقامت این کشور دستور می دهد تا کارآفرینان (غیر شنگن) خارجی برای گرفتن پروانه اقامت اقتصادی 10 ساله با ساخت طولانی مدت، سرمایه گذاری غیر سوداگرانه در این کشور اتمام دهند.

 

در این باره نه اقامت از قبل باره دربایستن است، اقامت در این کشور ، نه چیرگی های زبانی، و یا تجربه حرفه ای ویژه حداکثر سررسید پردازش 2 ماه نسبت به صدور پروانه اقامت است.

مشاوره های مهاجرتی و حقوقی ما می توانند در تمام این مراحل شما را مدد کنند. سرمایه گذاری می تواند به انفرادی یا با دوستان یا شرکای سرمایه گذار “سفارشی”، و یا به عنوان بخشی از یک برنامه سرمایه گذاری از قبل برگزیدن شده و تایید شده بدست ریاست مربوطه اتمام شود.

 

 

اخذ اقامت و مهاجرت از طریق شویی در فرانسه


شما می توانید با ازداج با یک شهروند فرانسوی پس از چهار سنه از ازدواج به یک شهروند فرانسوی تبدیل شوید ، لغایت زمانی که:

 • تا زمانی که هنوز شویی شما پابرجاست؛
 • تا زمانی که همسر شما تابعیت این مملکت خویش را حفظ کند.
 • شما می توانید ثابت کنید که به نکویی ادب زبان فرانسه را دارید.

در زمان هایی رید جاستکومیت های کیفری می توانند در تمام این مراحل شما را یاری کنند.مورد نیاز است الی شخص پنج سال در این کشور باشد بعضی از موارد این مقدار افزایش یافته است، به عنوان مثال، اگر شما نمی تواند تغییر ناپذیر کنید که شما به طور مداوم در فرانسه به مدت حداقل سه سال قبل از عروسی خود زندگی کرده اید.

 

اگر شما در خارج از کشور شویی کرده باشید، پیش از شهروندی ثبت ازدواج خویش را باید در رجیستری civl فرانسه ثبت کنید.

 

استثنا برای تابعیت فرانسه


شما می توانید بی درنگ تابعیت این مملکت را اخذ کنید، بدون دوره انتظار پنج سال، اگر:

 • شما در ارتش این کشور خدمت کرده باشید؛
 • شما به عنوان یک پناهنده واجد شرایط باشید؛
 • شما به این کشور خدمات استثنایی کرده اید.
 • شما از یک مملکت فرانسه زبان رسمی و یک مدرسه فرانسوی زبان دست کم پنج سال حضور داشته اید.

اطلاعات مهاجرت

مشخصات

 • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
 • کلمات کلیدی: فرانسه ,کشور ,مملکت ,مهاجرت ,ویزای ,اقامت ,سرمایه گذاری ,اتحادیه اروپا ,شهروند فرانسوی ,ویزای دانشجویی ,تابعیت فرانسه ,ویزای دانشجویی فرانسه
 • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همین جوری دانلود آهنگ جدید - نکس ترانه کسب و کار اینترنتی گروه تلگرام "در دیار نیلگون" گردنبند اسم با سنگ اونیکس مجله اینترنتی دفاع دانلود آهنگ جدید هوتن موزیک مــــامـــان مینا گُــزارِش میکُنَـــــد!